Prvotřídní Sada bavlněného povlaku na peřinu a povlaku na polštář AmeliaHome Averi Sweet Home Light, 135 x 200 cm + 80 x 80 cm od AmeliaHome za přívětivou cenu 449 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Sada bavlněného povlaku na peřinu a povlaku na polštář AmeliaHome Averi Sweet Home Light, 135 x 200 cm + 80 x 80 cm od firmy AmeliaHome - tento produkt doručujeme v perfektní akci za 569 Kč. Vybírejte to nejlepší u nás. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.
Sada bavlněného povlaku na peřinu a povlaku na polštář AmeliaHome Averi Sweet Home Light, 135 x 200 cm + 80 x 80 cm od top výrobce AmeliaHome - toto zboží si můžete objednat v akci za 569 Kč. Doporučujeme také ostatní produkty z nabídky e-shopu. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Povlečení z kolekce Sweet Home od značky AmeliaHome potěší všechny milovníky geometrických tvarů a moderních designů. K mání je tento kousek v černém a šedém provedení.
Povlak na peřinu i polštář kromě svého nápaditého vzorování potěší i zapínáním na zip, se kterým je velmi rychlá manipulace.
Proč zrovna bavlněné povlečení?
Jde o klasiku mezi ložním prádlem, je totiž nejoblíbenější a nejpoužívanější. A není se čemu divit. Je příjemná na pouhý dotyk, vyniká svou prodyšností a savostí a ke všemu je také měkká a neztrácí svou pružnost. K tomu je navíc i cenově dostupná.
Další informace k produktu: Sada bavlněného povlaku na peřinu a povlaku na polštář AmeliaHome Averi Sweet Home Light, 135 x 200 cm + 80 x 80 cm