Nabídka pro vás: Krémové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 200 x 200 cm oblíbené značky Mijolnir ve slevě 2 290 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Krémové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 200 x 200 cm od kvalitního výrobce Mijolnir - tento produkt posíláme za příjemnou cenu 2290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Udělejte si radost.
Krémové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 200 x 200 cm od oblíbené společnosti Mijolnir - tento produkt posíláme v úžasné akci za 2290 Kč. Čekáme, že tahle nabídka se zařadí mezi bestsellery. Garantujeme spokojenost z nákupu.
Dopřejte si ve své ložnici to nejlepší s povlečením značky Victoria. Kolekce Line představuje vysoce kvalitní a elegantní ložní prádlo zdobené decentními pruhy.
Je vyrobeno z bavlněného saténu, který mu dodává řadu klíčových vlastností. Kromě luxusního vzhledu a velice jemného povrchu je tato tkanina vysoce prodyšná a má dlouhou životnost - ať už jde o celkový tvar či výrazné barvy.
Další informace k produktu: Krémové povlečení na dvoulůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 200 x 200 cm