Lavice do čekáren a veřejných prostor

Jak zařídit prostory čekáren?


Zvažujete-li nákup sedací lavice do čekárny či recepce zdravotnického zařízení, existuje několik zásadních kritérií, které byste měli mít na mysli.

1) Potřeby Vašich pacientů či klientů (délka čekací doby, jejich stáří apod.)
2) Jak esteticky zařadit lavice do čekárny, aby zůstaly funkční a pohodlné
3) Zhodnotit prostor tak, aby v něm bylo dostatek místa jak pro sezení, tak i pro pohyb osob
4) Snadná hygienická údržba a zatížení materiálů pro čalounění

Každé lékařské zařízení má svůj specifický provoz a rozdílné nároky na jeho vybavení a hygienické předpisy. Interiér zdravotnických zařízení a zvláště pak lavice do čekáren musí splňovat veškeré funkční nároky, ale i estetické potřeby zdravotnického personálu i pacientů. Důraz je kladen na odolnost vybavení, ergonomické tvary, dlouhou životnost, chemickou odolnost, snadnou udržovatelnost a manipulaci.

Měli byste také zvážit změny okolností či prostředí, jež mohou nastat. Lavice do čekáren jsou dlouhodobější investicí a při jejich nákupu mějte na mysli, potenciální stěhování do nové lokace. Je důležité vybrat si takový nábytek do čekárny, který se může rozrůstat a měnit společně s Vašimi potřebami.

Čekárny, recepce, chodby na úřadech či zdravotnických zařízení pomáhají klientovi utvořit první dojem z daného prostoru a proto je důležité se v nich cítit pohodlně a vítaný. To se netýká jen pohodlných lavic do čekáren, ale také dalších doplňků a použitých barev. Máte-li k dispozici dostatek místa je vhodné vybrat lavice, jejichž součástí je i odkládací stolek nebo je nabízen samostatně avšak ve shodném designu s lavicemi do čekáren. Na závěr Vám přejeme štastnou ruku při výběru a spokojenost Vaši i Vašich klient

© LUK interiér / e-shop 2021 | Sophics, spol. s r. o. > řešení pro webové stránky & internet a sítě & cad/cam          www.lukinterier.cz | www.luknabytek.cz | www.nabytek-restaurace.cz