Poctivý výrobek Fialové povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 140 x 200 cm od oblíbené značky Mijolnir ve slevě 1 490 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Fialové povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 140 x 200 cm od oblíbené značky Mijolnir - toto zboží si můžete nechat dodat ve slevové akci za 1490 Kč. Nabídku e-shopu pro vás připravuje tým odborníků. Neplaťte jinde víc, než musíte.
Fialové povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 140 x 200 cm od populární značky Mijolnir - tento artikl objednávejte s extra slevou za 1490 Kč. V našem obchodě najdete nejvýhodnější ceny. Přejeme vám příjemné nakupování.
Dopřejte si ve své ložnici to nejlepší s povlečením značky Victoria. Kolekce Line představuje vysoce kvalitní a elegantní ložní prádlo zdobené decentními pruhy.
Je vyrobeno z bavlněného saténu, který mu dodává řadu klíčových vlastností. Kromě luxusního vzhledu a velice jemného povrchu je tato tkanina vysoce prodyšná a má dlouhou životnost - ať už jde o celkový tvar či výrazné barvy.
Další informace k produktu: Fialové povlečení na jednolůžko z bavlněného saténu Mijolnir Line, 140 x 200 cm