Nabídka pro vás: Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Elegant, 240 x 260 cm oblíbené značky Mijolnir za výhodnou cenu 2 290 Kč. Zobrazit více »
pro objednávky nad 1.500 Kč
zdarma a bez rizika
s kvalitními produkty
máme otevřeno 24 hodin denně
Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Elegant, 240 x 260 cm pocházející od značky Mijolnir - tento hit naleznete s úžasnou cenovkou 2290 Kč. Nabídku v našem katalogu pro vás připravuje tým odborníků. Zařaďte se mezi spokojené klienty.
Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Elegant, 240 x 260 cm od top značky Mijolnir - toto zboží si můžete koupit za jedinečnou cenu 2290 Kč. Naše výhodné nabídky čekají právě na vás. Využijte nabídku dřív, než dojde k vyprodání zboží.
Jak zařídit svou ložnici vzdušně a harmonicky? Držte se co největší jednoduchosti a dejte si obzvlášť záležet na sladění ložního prádla. Dokonale ladící prostěradlo s peřinou a polštáři vnese do této místnosti nádech elegance a vizuální čistoty.
Obálkové zapínání (na přehyb):
Povlečení s obálkovým typem zapínání je doplněno o přehyb látky, který je všitý do vnitřní části povlečení. Tuto kapsu tedy stačí jen přetáhnout přes peřinu či polštář a máte povlečeno.
Hlavní výhodou tohoto zapínání je právě velmi snadná manipulace a rychlé převlékání peřin a polštářů. Díky absenci knoflíků a zipů se navíc během praní nemusíte obávat poničení bubnu pračky.
O bavlněném saténu:
Povlečení z bavlněného saténu se za krátkou dobu těší obrovské oblibě. Není se čemu divit. Obyčejný spánek proměníte na luxusní chvíle odpočinku a pohodlí. Je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlněné příze. Má velmi jemný lesk a kombinuje nejlepší vlastnosti bavlny a saténu. Na dotek je velmi hebký a jemný, zároveň je ale velice pevný.
Další informace k produktu: Šedé povlečení z bavlněného saténu s prostěradlem na dvoulůžko Mijolnir Elegant, 240 x 260 cm